Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, samtida, barockstil, höjd inkl. skärm ca 87 cm
Slitage, skärmar med skador
345786
2015-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här