Ljusstakar i förgylld mässing

Ljusstakar i förgylld mässing
Ljusstakar i förgylld mässing
Ljusstakar i förgylld mässing
Ljusstakar i förgylld mässing
Ljusstakar i förgylld mässing
Ljusstakar i förgylld mässing
Ljusstakar i förgylld mässing
Ljusstakar i förgylld mässing

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, mässing, 1900-tal, märkta W.W. nr 80, förgyllda, rund fot med pärlbandsdekor, höjd ca 28 cm

345792

2015-11-28