Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

7 600 SEK

6 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), Vitt (Vita vinbär), signerad och numrerad 28/265, 1984, färglitografi, 50x76,5 cm
LITTERATUR: Bjurström 220

345811

2015-11-29