Klubbat för:
7 600 SEK
6 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), Vitt (Vita vinbär), signerad och numrerad 28/265, 1984, färglitografi, 50x76,5 cm
LITTERATUR: Bjurström 220
345811
2015-11-29