Ole Andreas Forseth Kungälv Bohus fästning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLE ANDREAS FORSETH (18/1900-tal): Kungelf 1908 - Bohus fästning, signerad och daterad OA Forseth 1908, akvarell/blandteknik, 38x69 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

345831

2015-12-06