Ulla Forsell

Ulla Forsell
Ulla Forsell
Ulla Forsell
Ulla Forsell
Ulla Forsell
Ulla Forsell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULLA FORSELL, glas, fat med påklippta blommor, signerad och daterad Ulla Forsell -06, diameter ca 30 cm

345845

2015-12-01