Nattygsbord

Nattygsbord
Nattygsbord
Nattygsbord
Nattygsbord
Nattygsbord
Nattygsbord

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets senare del, AB Carlström & Co Möbelfabriken, lackade, låda i sarg, höjd ca 52, 43 x 32 cm

Slitage

345846

2015-11-28