Sänglampor
2015-11-28
345847
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, mässing, Frankrike, 1900-talets senare del, längd ca 34 cm
Repor