Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

15 000 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

SKÅP, omkring 1800, inrett med tallrikshyllor, grönmålat, höjd 226, 141 x 55 cm, nyckel finns
Proveniens: Lennart Hyland

Zustandsbeschreibung

Renoverat och kompletterat, senare bemålat

345863

2015-11-28