Anders Fogelin 6 färglitografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS FOGELIN (1933-1982) (6) färglitografier, signerade och numrerade, varierande format, oramade

345871

2015-11-29