Stolar Baltikum/Ryssland

Stolar Baltikum/Ryssland
Stolar Baltikum/Ryssland
Stolar Baltikum/Ryssland
Stolar Baltikum/Ryssland
Stolar Baltikum/Ryssland
Stolar Baltikum/Ryssland
Stolar Baltikum/Ryssland
Stolar Baltikum/Ryssland

Klubbat för:

2 800 SEK

2 500 SEK

STOLAR, 1 par, Baltikum/Ryssland, empire, 1800-talets första hälft, fanérade i mahogny, skulpterad dekor, stoppade sitsar, sitthöjd ca 47 cm

Senare klädsel, smärre ytskador

345878

2015-11-28