Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLOMBORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, dekor med skurna blommor, plåtinsats, höjd 70, 55,5 x 30 cm
Proveniens: Lennart Hyland

Färgbortfall

345887

2015-11-28