Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅLAR, 3 st, VAS, bl a Orrefors, 1900-talets första hälft, höjd 8-23, skålarnas diameter 24-28 cm
En skål med kantnagg på foten, någon ej noterad obetydlig nagg kan förekomma
345912
2015-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här