Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANDERS PALMÉR (född 1958): Norr Mälarstrand, signerad Palmér, olja på duk, 138x105 cm
345923
2015-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här