Charles Baptiste Schreiber

Charles Baptiste Schreiber
Charles Baptiste Schreiber
Charles Baptiste Schreiber
Charles Baptiste Schreiber
Charles Baptiste Schreiber
Charles Baptiste Schreiber

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

CHARLES BAPTISTE SCHREIBER (Frankrike, 1845-1903), tillskriven, gårdsmotiv medv höns, otydligt signerad, olja på duk, ca 54x 80 cm

345952

2015-11-29