Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

4 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), Lertavla, signerad von Schantz, 34/90, färglitografi, 57x76 cm

345967

2015-11-29