Vas Tapio Wirkkala

Vas Tapio Wirkkala
Vas Tapio Wirkkala
Vas Tapio Wirkkala
Vas Tapio Wirkkala
Vas Tapio Wirkkala
Vas Tapio Wirkkala

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAPIO WIRKKALA, vas, silver, signerad TW, Kultakeskus, Tavastehus, Finland 1964, höjd ca 23 cm, vikt ca 122 g

Några mindre få obetydliga bucklor

345987

2015-11-29