Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAPIO WIRKKALA, vas, silver, signerad TW, Kultakeskus, Tavastehus, Finland 1964, höjd ca 23 cm, vikt ca 122 g
Några mindre få obetydliga bucklor
345987
2015-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här