Silverbägare

Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, 3 st, silver, 1900-tal, höjd 4,5-14,5 cm, vikt ca 440 g

Slitage, 1 med gåvogravyr i botten

345999

2015-11-29