Shaker

Shaker
Shaker
Shaker
Shaker
Shaker
Shaker
Shaker
Shaker

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SHAKER, BÄGARE, CHAMPAGNEVISPAR, 6 st, silver, 1900-tal, delvis importstämplar, shakerns höjd 18 cm, vikt ca 285 g

346004

2015-11-29