Gustave Singier färglitografi

Gustave Singier färglitografi
Gustave Singier färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

GUSTAVE SINGIER (1909-1984), Sans titre, signerad och daterad Singier -53, 17/75, färglitografi, 38x53,5 cm, bladstorlek 50x65 cm, oramad

346014

2015-11-30