Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
GUSTAVE SINGIER (1909-1984), Sans titre, signerad och daterad Singier -53, 17/75, färglitografi, 38x53,5 cm, bladstorlek 50x65 cm, oramad
346014
2015-11-30