Guido Odierna oljemålning

Guido Odierna oljemålning
Guido Odierna oljemålning
Guido Odierna oljemålning
Guido Odierna oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ODIERNA (1913-1991): Kustmotiv, signerad Guido Odierna Capri, olja på duk, ca 50x70 cm

346015

2015-11-29