Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEON GISCHIA (Frankrike,1903-1991), Madame salue, signerad Gischia 75/95, färglitografi, 42x59 cm, oramad
346026
2015-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här