Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LEON GISCHIA (Frankrike,1903-1991), Madame salue, signerad Gischia 75/95, färglitografi, 42x59 cm, oramad
Zustandsbeschreibung
346026
2015-11-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner