Leon Gischia färglitografi

Leon Gischia färglitografi
Leon Gischia färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LEON GISCHIA (Frankrike,1903-1991), Madame salue, signerad Gischia 75/95, färglitografi, 42x59 cm, oramad

Zustandsbeschreibung

346026

2015-11-30