Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ med marmorskiva, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanérad med olika träslag, mässingsbeslag, intarsiadekor, höjd 78, 112 x 53 cm, nyckel saknas
Fanérskador, nyckel saknas
346028
2015-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här