Alcazar Sevilla F.Liger
Vollendet
2015-11-29
346031
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
F. LIGER (1900), "Alcazar, Sevilla", signerad F.Liger, daterad på baksidan 1926, akvarell, 26x19 cm