Étienne Ret färgetsning

Étienne Ret färgetsning
Étienne Ret färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÉTIENNE RET (1900-1996), Mere et enfant, signerad Etienne Ret, 20/100, färgetsning, 49,5x39,5 cm, blindstämpel Guilde de la Gravure, 50x39 cm, oramad

346037

2015-11-30