Roland Oudot färglitografi

Roland Oudot färglitografi
Roland Oudot färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND OUDOT (Frankrike, 1897-1981), Femme au chapeau à fleurs, signerad Roland Oudot 46/99, färglitografi, 34x45 cm, bladstorlek 50,5x65 cm

346039

2015-11-30