Ferdinand Springer färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERDINAND SPRINGER (1907/8-1998), Komposition, signerad Springer -51, 122/200, färgetsning, 24x47 cm, oramad

346051

2015-11-30