Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD med kakelinläggningar, 1950-tal, Carl Cederholm, Stil och Form, fanérat i teak, romboid form, etikettmärkt, höjd 55, 66 x 64 (41) cm
Bruksslitage och smärre ytskador
346055
2015-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här