André Dunoyer de Segonzac etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDRÉ DUNOYER DE SEGONZAC (1884-1974), La vendeuse de fromages, signerad A. Dunoyer de Segonzac 26/33, etsning, 32x25 cm

346063

2015-11-30