Orientalisk kista
2015-11-29
346068
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KAMFERKISTA, 1900-tal, orientalisk, skuren dekor, höjd 50, 43 x 88 cm
Slitage, torrsprickor