Germaine Richier etsning

Germaine Richier etsning
Germaine Richier etsning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GERMAINE RICHIER (1904-1959), ur René Solier: Contre terre, signerad G. Richier 41/100, etsning, 25x20 cm, oramad

346069

2015-11-30