Orientalisk kista
2015-11-29
346072
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KAMFERKISTA, 1900-tal, orientalisk, skuren dekor, höjd 38, 40 x 78 cm
Bruksslitage