Orientalisk kista

Orientalisk kista
Orientalisk kista
Orientalisk kista
Orientalisk kista
Orientalisk kista
Orientalisk kista
Orientalisk kista
Orientalisk kista
Orientalisk kista
Orientalisk kista

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAMFERKISTA, 1900-tal, orientalisk, skuren dekor, höjd 38, 40 x 78 cm

Bruksslitage

346072

2015-11-29