Erik Jerke oljemålning

Erik Jerke oljemålning
Erik Jerke oljemålning
Erik Jerke oljemålning
Erik Jerke oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK JERKEN (1898-1947): Stilleben, signerad och daterad Jerke 1937, olja på duk, ca 61x50 cm

346090

2015-11-29