Cartier damarmbandsur

Cartier damarmbandsur
Cartier damarmbandsur
Cartier damarmbandsur
Cartier damarmbandsur
Cartier damarmbandsur
Cartier damarmbandsur
Cartier damarmbandsur
Cartier damarmbandsur
Cartier damarmbandsur
Cartier damarmbandsur

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MUST DE CARTIER, Paris, damarmbandsur, "Tank Must", boett i förgyllt sterlingsilver, mekaniskt urverk, refnr: 3 224105, krona med cabochonslipad safir, mineralglas, originalarmband i vinrött krokopressat läder, diameter 21 mm, inköpt 1983, tillhörande certifikat och box i original

Bruksslitage, kartong med skada

346097

2015-12-05