Cartier damarmbandsur
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MUST DE CARTIER, Paris, damarmbandsur, "Tank Must", boett i förgyllt sterlingsilver, mekaniskt urverk, refnr: 3 224105, krona med cabochonslipad safir, mineralglas, originalarmband i vinrött krokopressat läder, diameter 21 mm, inköpt 1983, tillhörande certifikat och box i original
Bruksslitage, kartong med skada
346097
2015-12-05