Thor Fagerkvist oljemålning

Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

THOR FAGERKVIST (1884-1960): Blomsterstilleben, signerad Thor 37, olja på pannå, ca 54x45 cm

346106

2015-11-29