Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HJÖRDIS TENGBOM (1877-1959): Skulptur, "Delila", signerad Hjördis, förgyllt silver, C.G. Hallberg, Stockholm 1911, höjd ca 16 cm, vikt ca 307 g
346112
2015-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här