Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ARNE NORELL, soffa, modell Mexico, 1900 talets andra hälft, klädd i ljust läder, höjd ca 74, längd 195, sitthöjd ca 40 cm
Slitage, repor, fläckar, skav och märken, repor på benen
346115
2015-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här