Eduard Wiiralt mjukgrundsetsning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EDUARD WIIRALT (1898-1954), Kolm naisfiguuri, 1932, signerad E. Wiiralt, mjukgrundsetsning, 12,3x8,5 cm, bladstorlek 24,5x22 cm, oramad

346142

2015-12-02