Skrivbord nyrokoko
2015-11-29
346146
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKRIVBORD, nyrokoko, 1800-tal, träskuren dekor, 5 lådor, fanérat i valnöt, skiva delvis klädd i grönt läder, höjd 75, 109 x 63 cm
Sprickor, ytskador