Gustave Singier färglitografi

Gustave Singier färglitografi
Gustave Singier färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAVE SINGIER (1909-1984), Sans titre, signerad och daterad Singier -53, 2/95, färglitografi, 39x54 cm, bladstorlek 50x65 cm, oramad

346151

2015-12-02