Olle Blomberg
2015-11-29
346156
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE BLOMBERG (1909-1996): Stilleben med frukter, signerad Olle Blomberg samt monogramsignerad och daterad -80, olja på pannå, ca 29x32 cm