Olle Blomberg

Olle Blomberg
Olle Blomberg
Olle Blomberg
Olle Blomberg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE BLOMBERG (1909-1996): Stilleben med frukter, signerad Olle Blomberg samt monogramsignerad och daterad -80, olja på pannå, ca 29x32 cm

346156

2015-11-29