Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OLLE BLOMBERG (1909-1996): Stilleben med frukter, signerad Olle Blomberg samt monogramsignerad och daterad -80, olja på pannå, ca 29x32 cm
346156
2015-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här