Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPELBORD, 1800-tal, fanérat i mahogny, låda i sarg, höjd ca 77, 89 x 43 (+43) cm
Slitage, skador, lagningar
346158
2015-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här