Papermaster Norway Says

Papermaster Norway Says
Papermaster Norway Says
Papermaster Norway Says
Papermaster Norway Says
Papermaster Norway Says
Papermaster Norway Says
Papermaster Norway Says
Papermaster Norway Says

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORBJÖRN ANDERSSEN, Norway Says, för Swedese, "Paper Master", tidningsställ, fanerad i björk, böjträ, etikettmärkt Swedese Made in Sweden, höjd ca 30, 75 x 33 cm

Bruksslitage

346167

2015-11-29