Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TORBJÖRN ANDERSSEN, Norway Says, för Swedese, "Paper Master", tidningsställ, fanerad i björk, böjträ, etikettmärkt Swedese Made in Sweden, höjd ca 30, 75 x 33 cm
Bruksslitage
346167
2015-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här