Skrivbord
2015-11-29
346170
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKRIVBORD, troligen England, 1800-tal, fanérat i mahogny, skiva klädd i grönt läder, en låda med inredning, höjd ca 76, 100 x 63 cm
Slitage, fanérskador, listdelar saknas