Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STOLAR, 12 st, gustaviansk typ, 1900-talets senare del, gråmålade, sitsar klädda i röd textil, sitthöjd ca 44 cm, totalhöjd ca 94 cm
Bruksslitage
346180
2015-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här