Stolar gustaviansk typ

Stolar gustaviansk typ
Stolar gustaviansk typ
Stolar gustaviansk typ
Stolar gustaviansk typ
Stolar gustaviansk typ
Stolar gustaviansk typ
Stolar gustaviansk typ
Stolar gustaviansk typ

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 12 st, gustaviansk typ, 1900-talets senare del, gråmålade, sitsar klädda i röd textil, sitthöjd ca 44 cm, totalhöjd ca 94 cm

Bruksslitage

346180

2015-11-29