Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002), Les anus d´une pomme, 1971, signerad Matta EA, färglitografi, 48x65 cm, oramad
LITTERATUR: Sabatier 241
346182
2015-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här