Roberto Matta färglitografi

Roberto Matta färglitografi
Roberto Matta färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002), Les anus d´une pomme, 1971, signerad Matta EA, färglitografi, 48x65 cm, oramad
LITTERATUR: Sabatier 241

346182

2015-12-05