Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, Biedermeier, 1800-tal, björk, träskuren dekor, klädd i rutig textil, längd ca 220 cm, sitthöjd ca 45 cm

Omarbetad, slitage

346185

2015-11-29