Auguste Herbin färgserigrafi

Auguste Herbin färgserigrafi
Auguste Herbin färgserigrafi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

AUGUSTE HERBIN (Frankrike 1882-1960), Komposition, stämpelsignerad, numrerad 53/150, färgserigrafi, 54x36,5 cm, bladstorlek 75x60 cm, blindstämpel Editions Galerie Lahumière, oramad

346196

2015-12-05