René Magritte efter färglitografi
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RENÉ MAGRITTE (Belgien, 1896-1967), efter, ur Les Enfants Trouvés, signerad med monogram av tryckaren Fernand Mourlot, onumrerad (ordinarie upplaga 350 ex.), färglitografi, 30x45 cm, bladstorlek 45x60 cm, oramad
346198
2015-12-05